World of Tanks- Jsi připraven do boje?

Jste připraveni usednout do tanku a vydat se do boje v online hře World of Tanks?

World of Tanks je týmová online akční hra pro více hráčů, věnovaná obrněným konfliktům během druhé světové války a po ní. Váš arzenál obsahuje stovky obrněných vozidel různých národů, jako jsou Německo, Sovětský svaz, USA, Francie, Británie a mnoho dalších. Ve hře je k dispozici pět hlavních tříd tanků, z nichž každá má své vlastní silné stránky a úlohy na bojišti.

Typy bitev ve hře World of Tanks

Hra funguje na modelu free-to-play, ovšem i tak je tu možnost si za peníze koupit prémiový účet a různé předměty, které vás zvýhodní na bitevním poli. Po registraci dostává hráč zdarma sérii základních tanků a je mu umožněno vyjet s nimi do bitvy. Bitva je (typicky) souboj 15 hráčů proti 15, na jejímž konci každý získá podle dovedností v bitvě kredity a body výzkumu. Kredity a body výzkumu získané v bitvých můžete využít pro vylepšování vašich vozidel, dokupování vybavení a zkoumání nových vylepšení.

Ve hře World of Tanks na váš čeká několik tanků z jedenácti různých národů(Sovětský svaz, Německo, Francie, Čína, Británie, Japonsko, Švédsko, Československo, Spojené státy Americké, Itálie a Polsko). Postupně si ve hře můžete odemknout přes 550 vozidel, a každé má odlišné vlastnosti i vzhled.

Mapy ve hře World of Tanks

Ve hře na vás čeká více jak 40 rozdílných mapách, které připomínají skutečné scenérie, ale i místa bitev, např. Prochorovka či Plzeň. Cílem každé bitvy je vyhrát, to lze docílit buďto zničením všech nepřátelských tanků, nebo obsazením obsazovacího bodu v nepřátelské základně. Verze 0.7.4 přinesla dva nové herní módy: Assault a Encounter. V módu Assault (útok) kde jedna strana dobývá druhou, které stačí se pouze bránit. V módu Encounter (střetnutí) obě strany soupeří o jeden bod na mapě. Tyto módy jsou aktivovány pro různé mapy podle jejich charakteristiky a hráči se na ně dostávají náhodně. Ovšem tyto mody map se dají vypnout.

Spustit hru World of Tanks