WarThunder oblíbená vojenská MMO hra!

Spustit hru WarThunder

WarThunder oblíbená vojenská MMO hra!

WarThunder je obrovská free-to-play, MMO vojenská hra věnovaná letectví, obrněným vozidlům a námořním plavidlům z období 2. sv. války a studené války. Zapojte si i vy do velkých bitev. Bojujte na zemi, ve vzduchu a na moři spolu s milióny dalších hráčů z celého světa v tomto neustále se vyvíjejícím prostředí.

Ve War Thunderu se setkává letectvo, pozemní síly a námořní plavidla v realistických kompetitivních bitvách. Vyberte si z více než 800 různých strojů a široké škály bitevních situací. Můžete se ocitnout v obranné věži bombardéru či bránit své spoluhráče na zemi před nálety v protiletadlovém vozidlu. Kromě toho taky pálit salvy z mnoha různých řízených i neřízených raketometů, nebo zkusit potopit nepřátelskou válečnou loď pomocí torpéd z vašeho rychlého bojového člunu.

Zkrátka ve hře WarThunder na tebe čeká spousta zábavy! Tak neváhej a vydej se i ty na bitevní pole ať už ze vzduchu, země či oceánu! 

Klíčové vlastnosti hry WarThunder

  • Přes 800 vysoce detailních letadel, tanků, válečných lodi a dalších bojových strojů pečlivě vytvořených podle historických dokumentů a přeživších zdrojů.
  • 80 map, které reprezentují důležitá historická bojiště.
  • Intenzivní PvP zážitek ve velkých bojových misích na různé stupně obtížnosti pro všechny herní styly a úroveň zkušeností.
  • Bohatý PvE obsah zahrnující dynamické historické tažení i jednotlivé mise.
  • Pravidelné aktualizace obsahu zahrnující nové stroje, mapy, mise a národy.
  • Dechberoucí grafika, autentické zvukové efekty a nádherná hudba – to vše vytváří atmosféru, která vás plně vtáhne.