Imperia Online – Středověká strategie

Spustit hru Imperia Online

Imperia Online- Zahrej si povedenou středověkou strategii 

Imperia online je strategická online hra, ve které se stanete pánem středověké osady. Vašim úkolem bude postarat se o rozvoj osady, zvelebit ji a v neposlední řadě ji vyzbrojit a připravit na expandování. Boje jsou totiž ve hře Imperia Online na denním pořádku, a bez nich v tomhle krutém světe nebudete mít šanci. 

Stejně jako v dalších budovatelských online hrách se budete starat o suroviny ve vašem skladišti. Budete vylepšovat doly a pily, abyste zajistili co největší přísun surovin. Za suroviny pak budete vylepšovat ostatní budovy, najímat armádu a zkoumat technologie. Bez surovin se zkrátka nikam nepohnete. Ty jsou základ. 

Na herní mapě můžete útočit na neutrální vesnice nebo na ostatní hráče. Díky rabování okolních hráčů můžete značně urychlit rozvoj své vesnice a armády.  Ve hře na vás čekají grafické simulace bitev, díky kterým budete mít přehled o vašich bitvách. Cílem hry je vytvořit mocné aliance, bez kterých budete mít velký problém ve hře přežít. Okolní hráči totiž otálet nemusí, a budou chtít drancovat právě třeba tu tvoji vesnici! Díky alianci vytvoříte mocnou říši a zvýší se vaše šance na ovládnutí celého herního světa! 

Klíčové vlastnosti hry Imperia Online

  • Začni s malou vesnicí a vybuduj mocnou říši
  • Sestav svou armádu a postav se nepřátelským armádám
  • Vyhrávej bitvy a ovládni svět
  • Velký herní svět

Spustit hru Imperia Online