Hra Game of Thrones- Zahrej si online hru podle oblíbeného seriálu

Spustit hru Game of Thrones


Patříš mezi fanoušky nejsledovanějšího seriálu Game of Thrones? Potom je pro tebe hra Game of Thrones to pravé. Jedná se o zpracování podle seriálů a zároveň budete hrát online s hráči po celém světě. Čeká na vás mnoho různých úkolů, za které budete dostávat odměny a posouvat se tak dál. Navíc si za odměny budete moc nakoupit různé vylepšení pro vaši postavu. Ať už jsi fanouškem seriálu nebo knižní série, Online Hra Game of Thrones tě bude určitě bavit!

Hra Game of Thrones je rozdělena do několika sekcí, které jsou různě propojené. Hlavní roli ve hře hraje RPG sekce ale nutno vyzdvihnout taky příběhovou část. V té se budete ocitat v různých obdobích knížek a podle vašeho rozhodnutí se začne formovat charakter vaší postavy a vašeho rodu. Zároveň budete dostávat různé odměny. Budete moct být například rebelové a dělat tak různé spiklenecké rozhodnutí, nebo se řídit ctí a dostát svým slibům.

Spustit hru Game of Thrones

Ve hře si budeš moc pronajímat různé postavy a různě za ně hrát. Najdeš zde postavy tak jak je znáš ze seriálu ať už to jsou postavy rodu Lannister, Stark, Baratheon nebo i bastardi jako je třeba
Jon Snow.

Zkrátka ve hře na tebe čeká spousta zábavy. Jak si hru užijete záleží jen na vás!