Grepolis – budovatelská strategie online

spustit online hru Grepolis

Jsi připraven dobýt staré Řecko? Chceš jít ve stopách Odyssea, Leonida, krásné Heleny a dalších řeckých hrdinů? Pusť se s námi do jedinečného dobrodružství ze světa starých Řeků v online hře Grepolis!.

Grepolis je bezplatná prohlížečová online hra. Klade silný důraz na spolupráci a strategii. Tvým úkolem je vybudovat z malé polis (to je řecký výraz pro město) velkou metropoli. Rekrutuj mocnou armádu s mytickými bytostmi, jako jsou mantichory či hydry. Pluj se svým námořnictvem řeckými moři a dobývej odlehlé ostrovy.

Vytvářej s přáteli mocné aliance, v nichž naplánujete pozemní, námořní i vzdušné útoky na společné nepřátele. Na své velkolepé cestě za slávou nezapomeňte získávat přízeň bohů z řeckého panteonu, jako jsou Zeus, Héra, Athéna, Hádes, Poseidón či Artemis. Jejich náklonnost může rozhodnout o vítězství či porážce. Stavěj jedinečné divy světa a nechej se vyhlásit nejmocnějším vladařem starého Řecka!

Spustit online hru Grepolis

Co na vás čeká ve hře Grepolis?

 • VYBUDUJ MOCNOU METROPOLI
  Tvé dobrodružství začíná na malém, klidném ostrově, na kterém se setkáš s jinými hráči. Tvým úkolem je vybudovat nové město a shromáždit první suroviny. Pomoz svému městu v rozkvětu do velkolepé metropole a rozvíjej 13 různých budov a 8 monumentálních staveb. Akademie ti umožní prozkoumat neznámé technologie a poskytne možnost rozšířit se i na jiné ostrovy!
 • ZÍSKEJ SI PŘÍZEŇ BOHŮ
  Athéna, Artemis, Héra, Poseidon, Hádes a Zeus. Kterého boha si budeš chtít získat na svou stranu? Rozhodni se ale moudře, protože přízeň každého boha má jiné výhody. Více na tebe čeká v online hře Grepolis!
 • SPOJ SE S PŘÁTELI BOJUJTE POBOKU!
  V Online hře Grepolis si brzy najdeš přátele, s nimiž se můžeš spojit do mocné aliance. Plánujte další kroky společně, vymýšlejte rafinované strategie a rozdrťte nepřátele! Poskytujte si navzájem božskou sílu. Braňte svá města koncentrací a strategickými přesuny vojsk. Společně budete silní a můžete rozšířit svou říši. Město po městě, ostrov po ostrově a oceán po oceánu.
 • SÍŇ SLÁVY
  Síň slávy obsahuje seznam nejlepších hráčů a aliancí na každém herním světě online hry Grepolis. Pouze ti, kteří zlepší svou válečnou statečnost a mají dobře promyšlený strategický přístup k boji proti svým nepřátelům, budou moci uplatnit své místo v síni slávy.
Spustit online hru Grepolis