Fortnite- Bojuj o přežití

Spustit hru Fortnite

Co na vás čeká v online hře Fortnite?

V online hře Fortnite se ocitneš v aréně s ostatními hráči a bude záležet jen na tvých dovednostech, jestli zvítězíš nebo ne… Najděte způsob, jak zneškodnit jednotlivé nepřátelské jednotky. V průběhu hry sbírejte předměty jako jsou zbraně, protože bez nich budete naprosto marní. Nejlepší však bude, když se připojíte do hry se svým kamarádem a pokračujete tak společně proti všem.

Fortnite Battle Royale lze hrát samostatně nebo v malých skupinách. Cílem online hry je zůstat poslední naživu ze 100 hráčů. Na začátku hry je 100 hráčů spuštěno z létajícího autobusu na mapu, na níž jsou náhodně generované zbraně, elixíry a další vybavení. Průběhem času se bezpečná zóna (představující oko bouře, která ničí svět) zmenšuje a hráči mimo tuto zónu dostávají body poškození (mohou i zemřít). Tak jsou přežívající hráči tlačeni do menších a menších prostor a jsou nuceni se střetávat. Hráči mohou poraženým nepřátelům vzít vybavení.

To, co tuto online hru odlišuje od ostatních her žánru, je systém stavění. Většina objektů v prostředí se dá zničit krumpáčem pro zisk surovin (dřevo, cihla a železo), které mohou být použity pro stavbu opevnění s limitovanou odolností, jako např. zdi, schody a rampy. Tyto objekty mohou být použity pro rychlejší pohyb krajinou nebo ochranu před střelbou.

Spustit hru Fortnite