BigFarm- Staň se farmářem na plný úvazek

BigFarm – Staňte se farmářem na plný úvazek

BigFarm jednoznačně patří mezi nejpovedenější online strategické hry od Goodgame Studios. 

Úkolem v této hře je přesně to, co samotný název již napovídá – tedy ze zchátralé farmy, kterou vám odkázal strýček Jack, vybudovat farmu obrovskou a dokonale prosperující. V BigFarm na vás čeká nelehký úkol, nicméně ti opravdu dobří a vytrvalí se dostanou až na samotný vrchol „farmářského světa“.

Nekonečná zábava

BigFarm lze hrát v módu jednoho hráče, ta pravá zábava ovšem nastane teprve tehdy, přizvete-li své přátele, případně si tuto hříčku můžete užít s lidmi z celého světa. Aktuálně má tato dnes již legenda ve světě online her takřka jeden milion pravidelných hráčů. Tuto populární online hru si přitom můžete zahrát zcela zdarma. Stačí se pouze zaregistrovat a pak už se můžete „ponořit“ do světa hospodářských zvířat, rostlin, půdy, zemědělských budov a strojů.

V rámci této skvělé záležitosti jsou na vás ze začátku připraveny jednoduché úkoly, které v podstatě suplují tutorial, následně ovšem začne „přituhovat“. Vaším prostředkem k dosažení cílů bude sázet plodiny a sklízet úrodu, kterou budete následně dále zpracovávat a prodávat na místním tržišti. Za utržené peníze pak můžete investovat do vylepšení vaší farmy. Nejen péče o rostliny bude na vašem každodenním seznamu. Budou tam také nejrůznější zvířata, o které se budete muset starat. Ty můžete navíc využívat pro práci na poli nebo je výhodně prodat.

Aby BigFarm působilo ještě realističtěji, nabízí rovněž možnost najímat si vlastní zaměstnance. O ty se však budete muset v průběhu hraní náležitě starat. Jinak totiž jejich práce nebude příliš efektivní a možná s tímto jobem u největšího vykořisťovatele v okolí seknou nadobro. Tato online farmářská simulace patří ke špičce mezi multiplayerovými strategiemi, k čemuž dozajista přispívá i její nádherná grafická stránka. Celá farma vás přímo okouzlí svými detaily. Vyzkoušejte si tedy zemědělské řemeslo a uvidíte sami, zda se vám podaří vybudovat prosperující farmářské impérium!

Spustit hru BigFarm

Tak vám přeji spoustu zábavy a doufám, že právě ty v Big Farm vybuduješ ten největší statek s nejrozlehlejšími pozemky a s nejvíce kusy dobytka!